Макрон створює "фінансово чистий" уряд
Загрузка плеера...

Президент Франції Еммануель Макрон представив склад свого першого Кабінету міністрів. Все ж із остаточним оголошенням Єлисейський палац дещо затягнув, оскільки було заявлено про необхідність перевірити всіх кандидатів щодо їхньої "фінансової чистоти".

На думку експертів, новообраний президент намагається таким чином уникнути скандалів, жертвою яких ставав його попередник Франсуа Олланд.

З іншого боку, аналітики нагадують, що нового очільника уряду Едуарда Філіппа звинувачували в тому, що він задекларував не все своє майно.

Водночас зазначається, що новий уряд Макрона значно менший, ніж при Олланді: до нього увійшло 23 особи – 18 міністрів та 4 державні секретарі, причому збережено паритет між чоловіками та жінками.

Оскільки новообраний президент оголосив про "консолідацію Франції", то до складу кабінету міністрів увійшли представники різних політичних сил. Зокрема, 4 особи із "Соцпартії", троє із правої партії "Республіканці", троє із центристської сили "МоДем", двоє із лівоцентристської "Радикальної лівої партії". Половина нових міністрів – це так звані "представники громадянського суспільства", які раніше не обіймали державні пости.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram