Все, що треба знати. Прилипко

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про селищного голову Гостомеля Юрія Прилипка.

* Пан Прилипко носить важкий тягар селищного голови Гостомеля з 2015 року. "Активно працює" над удосконаленням архітектурного та ландшафтного оновлення Гостомеля: особливу увагу приділяє заміні довголітніх лісів на… сирітські будиночки олігархів.

* Пан Прилипко відрізняється від інших мерів не тільки "турботою" про забудову Гостомеля висотками, але й… дуже "ввічливим" та "поважним" спілкуванням з мешканцями міста.

* Але ми по-людські розуміємо пана Прилипка: як повинен себе відчувати чоловік та як має поступати Юрій Ілліч , який винен 15 млн грн? Явно не відмовлятися від будь-якої можливості підзаробити, навіть, якщо пропонують зберегти у себе автопарк біглого президента Януковича.

* Свій автопарк у Юрія також знаний : 8 автівок – 3 легкові, 4 – вантажні, дорогий позашляховик у жінки та причеп. У Прилипка з біглим президентом взагалі багато спільного – не тільки автопарк, але й, наприклад, проблеми із законом…

* До речі, Прилипко володіє не однією, а щонайменше трьома земельними ділянками – і це те, що Google не приховує та не оформлено на дружину. Свій чудовий будинок із розкішною територією (гектари можете самі порахувати) він щільно охороняє від заздрісних очей мешканців та гостей славного міста Гостомеля.

* І є великий сумнів, що хоч і площа земельної ділянки дозволяє з лихвою, Прилипко захоче побудувати на своїй ділянці висотний будинок, допомагаючи простим людям вирішити житлову проблему.

* Заради справедливості Юрій Ілліч може побудувати два таких будинки поряд зі своїм і насолоджуватися результатом своєї діяльності просто дивлячись у вікно.

* За час перебування на посаді сільського голови Прилипка з’явився аж… цілий фундамент дитячого садочка.

* Селищний голова заздалегідь подумав про свою безпеку і не просто так наділив депутатством усіх своїх дітей: по-перше, це зручно, прикриють, відмажуть, допоможуть у скрутному становищі. До речі, нагадаємо, що син Прилипка – В’ячеслав – далекоглядно склав із себе повноваження депутата Гостомельської селищної ради і відправився працювати…у прокуратуру Київської області.

* За сімейною традицією, і дочка Юрія Прилипка – депутатка Гостомельської сільради – Ольга Прилипко, будує на землях сільгосппризначення та на лісових масивах один комплекс за іншим, не відчуваючи жодних "докорів сумління".

* Так, життя у сім’ї Прилипка не з легких – скандал за скандалом: то на черговому будівництві крани падають, то люди ліхтарі просять, то вивозом лісу з лісового фонду докучають. Знаходяться невдоволені. На цю землю надійшло 25 заяв. З першого разу депутати не змогли прийняти рішення – перенесли питання на наступну сесію. Але зранку сесійного дня на їхні телефони надійшли повідомлення з погрозами: "Шановний, хто ти там є, подумайте, будь-ласка, що ви робите. Завтра голосування за нашу землю, на якій ви хочете заробити. Я звільняюся через 10 днів: готуйтеся до зустрічі! Вася, Юра та Олексій, готуйте дупи для гарячого кип’ятильнику…"

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?