СБУ заборонила в'їзд Лоліті

Загрузка плеера...

На офіційному акаунті Служби безпеки України у мережі Twitter з'явилося пікантне фото російської співачки Лоліти Мілявської з написом "Нехай щастить". Так зневажливо представники СБУ відповіли на висловлювання представниці шоу-бізнесу щодо заборони в'їзду в Україну.

Також українські спецслужби підтвердили, що Мілявська справді тепер протягом трьох років буде "нев'їзною" через відвідування Криму через закриті пункти пропуску у 2015 році.

Водночас співачка пообіцяла, що звернеться в Європейський суд із прав людини з позовом проти української влади, яка, на її думку, перешкоджає возз'єднанню з родичами.

Мілявська розповіла, що їхала разом зі своїм творчим колективом у Київ. Однак прикордонники зняли її з поїзда, повідомивши про заборону в'їзду. Відразу ж на пероні вона записала відео, де стверджує, що їхала у столицю України, щоб відвідати хвору дочку.

Після зустрічі з прикордонниками Лоліта сіла на потяг, який прямував з Одеси до Москви. Там же вона записала наступне відео, у якому зазначає, що через дії СБУ забуде українську мову.

"У мене донька хвора, я до неї їхала … і шо ж там робиться в СБУ яке так… з усіми людьми… карочє паступаєт. Кароче, вы делаете все, чтобы я забыла язык украинский".

Нагадаємо, співачка народилася в Західній Україні і довгий час жила в Києві.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?