Мера міста Буча звільнили з-під арешту

Загрузка плеера...

Мер Бучі може вільно пересуватися країною з 10 квітня. Про це повідомляє "Главком". Зокрема у статті йдеться про те, що Анатолій Федорук відтепер не перебуває під домашнім арештом. Печерський суд обрав чиновнику інший запобіжний захід – особисте зобов’язання.

Клопотання щодо пом’якшення умов утримання надійшло від Генеральної прокуратури України. Про це журналістам повідомив правоохоронець, який займається справою. Він пояснив, що такий крок – вимушений. Мовляв, підозрюваний посадовець не може перебувати під домашнім арештом більше ніж півроку.

При цьому у ГПУ наголосили, що очільник міста, перебуваючи на волі, зможе знищити докази. Можливо, спотворить документи, які засвідчують його провину і можуть встановити істину у справі про розкрадання лісового фонду. Тож суд зобов’язав підозрюваного при першому ж виклику з’являтися до слідчого і повідомляти про зміну місця проживання.

Нагадаємо, торік 21 липня правоохоронці обшукали маєток мера Бучі за підозрою у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок для подальшої їхньої забудови. Потому генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Анатолію Федоруку повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?