Чиновники намагаються виправдати введення абонплати

Загрузка плеера...

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунпослуг, намагається виправдати необхідність введення абонплати за газ. У повідомленні, яке розміщено на сайті відомства, зазначається – у разі запровадження нового збору, можна буде зменшити вартість опалення.

Розрахунки провели, безпосередньо, у Нацкомісії. У відомстві кажуть – при введенні абонплати, ціна на тепло зменшиться мінімум на триста гривень. Таку суму зможуть заощаджувати родини, які мешкають в однокімнатній квартирі. Тоді як українці, що мають двокімнатну квартиру зекономлять більше чотирьохсот гривень.

Відповідні дані оприлюднено по одинадцяти підприємствам, які забезпечують теплом різні регіони країни. За їхніми даними, середнє зменшення тарифу становитиме близько шістдесяти гривень. Втім, як саме члени НКРЕКП дійшли до таких розрахунків – не повідомляється.

Нагадаємо, двадцять дев’ятого березня Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і компослуг – затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згодом прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вимагатиме переглянути це рішення НКРЕ.

Президент Петро Порошенко також заявив, що рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?