В Україну прийшов аномальний весняний холод
Загрузка плеера...

Холодний атмосферний фронт, який прийшов в Україну, приніс із собою суттєве зниження температури, сніг, дощі та шквальний вітер.

Як повідомили в Державній службі надзвичайних ситуацій, через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач без світла залишились 152 населені пункти по всій країні. Також рятувальники попередили про небезпеку сходження лавин у Закарпатській і Івано-Франківській областях.

У кількох регіонах випадіння снігу ускладнило пересування дорогами, тому рух вантажного транспорту обмежили на час виконання робіт з ліквідації наслідків негоди.

Зважаючи на погодні умови, Національна поліція радить водіям утриматися від поїздок на власному авто та скористатися послугами громадського транспорту.

Рішення ввести тимчасові канікули для школярів у зв’язку зі снігом і різким пониженням температури прийняли у Харківській області та Дніпрі. Через холоди місцева влада вирішила тимчасово продовжити опалювальний сезон у Тернополі, Львові та Івано-Франківську.

Синоптики кажуть, що до кінця цього тижня температура може знизитися до 3 градусів морозу, очікуються дощі, періодично з мокрим снігом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram