У Черкасах затримали 30 озброєних молодиків
Загрузка плеера...

Співробітники Національної поліції затримали близько 30 осіб, які зайняли приміщення на другому поверсі офісу енергопостачальної компанії "Черкасиобленерго". Невідомі були озброєні помповими рушницями і травматичними пістолетами.

Як повідомили у прес-службі обласної поліції, після отримання інформації про невстановлених озброєних осіб на місце події були відправлені групи оперативників.

У результаті тривалих переговорів між правоохоронцями і невідомими чоловіками, приміщення держустанови було звільнено. Зброя та боєприпаси, яку мали при собі вказані особи, вилучена.

Зараз працівники поліції встановлюють підстави та мету перебування озброєних людей на території підприємства. Усі затримані доставлені до місцевого відділення поліції для встановлення осіб і перевірки права володіння зброєю.

Відомо, що чоловіки представилися охоронцями, але так і не змогли пояснити, кого "охороняли" у приміщеннях "Черкасиобленерго" і проти кого планували застосовувати зброю.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Віктор Іванько зазначив, що в затриманих вилучили 11 помпових рушниць, близько 500 патронів до вогнепальної зброї, 19 пістолетів травматичної дії.

Водночас повідомляється, що під стінами "Черкасиобленерго" протестували співробітники підприємства, які вимагали виплати заборгованої зарплати й недопущення попереднього керівництва до управління Товариством. Саме протестувальники викликали поліцію. Люди вважають, що так звана озброєна охорона перебувала на території обленерго, щоб повернути колишніх керівників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram