Все, що треба знати. Кириленко

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка.

* В'ячеслав Кириленко, який народився в червні 1968 року, вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 1988 році – у віці 20 років. Виникає логічне запитання: що ж з ним відбувалося протягом двох років після школи? Однак той факт, що він потрапив на філософський факультет тільки в 20 років, пояснити дуже просто. Справа в тому, що після школи Кириленко почав навчання в Севастопольському вищому військово-морському інженерному училищі. Як це не прикро, але, провчившись лише рік, він був спійманий на крадіжці 150 рублів у свого ж товариша. Після цього інциденту його, звичайно ж, виключили. Дана інформація значиться в офіційній біографії політика.

* Голова студентського союзу, нардеп від Народного Руху – він завжди був опозиціонером. Та після Помаранчевої революції Кириленко іде працювати в уряд і його справи різко пішли угору. В Печерському районі на Московській вулиці в елітній багатоповерхівці розташована квартира В’ячеслава Кириленка, площа якої більше 150 кв. м. Ціна на таку квартиру стартує від 10 млн грн. Активіст, депутат, прем’єр і жодного дня у бізнесі. Коли Кириленко встиг заробити такі кошти?..

* При цьому раніше повідомлялося про те, що мати політика є власницею землі загальною площею еквівалентом у 42 футбольних поля. Відповідні дані містяться в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно.

Згідно з інформацією, опублікованою у Держреєстрі, Ніна Яковенко є власницею шести земельних ділянок. Так, вона володіє землею в селищі Оржиця Полтавської області площею 3,5001 га, двома ділянками землі в Білоцерківському районі Київської області площею 3,0973 га та 3,79 га, а також трьома ділянками в Нововодолазькому районі Харківської області площею 5,3848 га, 3,4743 га та 2,159 га. Цільове призначення земельних ділянок Ніни Яковенко – ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

У той же час в декларації В'ячеслава Кириленка за 2015 рік жодна із земельних ділянок, що належать його матері, не вказана. У свою чергу це говорить про те, що віце-прем'єр-міністр не вважає свою матір членом сім'ї.

* Як відомо, дружина В'ячеслава Кириленка – Катерина Кириленко – власниця будинку у Іванковичах та завідувач кафедри філософії Київського національного університету культури і мистецтв, була публічно викрита у крадіжці інтелектуальної власності. Зокрема, плагіат був виявлений у текстах її докторської дисертації і підручника "Культура і наука".

* Так, згідно зі ст. 176 ("Порушення авторського права і суміжних прав") Кримінального кодексу України, що передбачає покарання за незаконне відтворення і поширення творів науки, Катерині Кириленко, раніше двічі публічно викритої у масштабному плагіаті в текс докторської дисертації і підручника "Культура і наука", загрожує не тільки штраф і виправні роботи, а й позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?