Все, що треба знати. Насіров

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про голову Державної фіскальної служби (тимчасово відсторонений) Романа Насірова.

* Поки Національне антикорупційне бюро України проводить операцію в Клінічній лікарні "Феофанія" із затримання голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, ми вирішили узагальнити все, що відомо про приватне життя і матеріальний стан головного фіскала. 3 березня Роману Насирова виповнилося 38 років. Він одружений і виховує трьох дітей – синів Олександра і Михайла, а нещодавно у нього народилася дочка Яна.

* Дружина Насірова – бізнес-вумен Катерина Глімбовська. Її батько – будівельний магнат Олександр Глімбовський (очолює "Альтіс-Холдинг", який зводив до Євро-2012 новий аеропорт у Львові). Сама дівчина володіє британською фірмою Altis ltd. Про це стало відомо з даних відкритого британського реєстру Companies House. Насіров теж не відстає від модних трендів – на інавгурацію американського президента Дональда Трампа він з'явився в куртці німецького бренду Patrick Hellmann за 57 тис. грн.

* Роман Насіров і його сім'я прописані у висотці на Хрещатику, а в підземному паркінгу їм належить паркомісце. Згідно електронної декларації за 2015 рік, у Романа Насірова та його дружини в цілому 25 земельних ділянок загальною площею майже 30 га землі. 18 наділів в селі Количівка (Чернігівська область) Насіров орендує.

У власності дружини чиновника знаходиться дві земельні ділянки в селищі Козин площею 450 кв. м. і 502 кв. м. У Катерини також є житловий будинок в Козині – 414,6 кв. м. і квартира в Києві – 157,3 кв. м.

* Що стосується автопарку, то в електронному документі Насірова вказані: авто Toyota Camry (що належить йому особисто) і машина Lexus LS 600, орендована виробничо-комерційною фірмою "Рута". Джипи Land Rover Range Rover і Toyota Land Cruiser Prado, а також мотоцикл Harley Davidson належать дружині Насірова. У документі Насіров також вказав швейцарський годинник Rolex і Breguet, а у його дружини – Rolex, Breguet, Cartier і Chopard. Також у Катерини Глімбовської є ювелірні вироби De Beers, Cartier, Van Cleef and Arpels, сережки Damiani, три сумки бренду Hermes, одяг від Chanel. У сім'ї є у власності антикварні вироби, твори мистецтва, зброя.

* Фотокореспонденти зафіксували на руці Насірова задекларовані "Ролекс", вартість яких становить 282 тис. грн. Корпус цього годинника зроблений з кераміки і водонепроникною стали (з можливістю поглиблення до 1,2 км), а скло виконане з сапфіра, що надає аксесуару стійкості до подряпин. Роман Насіров тримає готівкою $1,1 млн, €450 тис. і 4,3 млн грн. Також понад мільйон в національній валюті чиновник зберігає в "Банку Богуслав". Дружина Насірова має на руках $320 тис, €240 тис., а також 3,1 млн грн. У "ПриватБанку" у неї лежить 2 509 грн, в "БТА банку" – 29 тис. грн і більше 2 млн грн – в "Банк Богуслав".

Крім того, жінка Насірова має корпоративні права в ТОВ "Фонд будівельних ресурсів" на 1,75 млн грн і фігурує серед членів обслуговуючого кооперативу "Лісовий бор".

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?