Все, що треба знати. Гончаренко

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про народного депутата України Олексія Гончаренка.

* Олексій Гончаренко – український політик, екс-голова Одеської обласної ради, лідер громадської організації "Якість життя". Син колишнього мера Одеси Олексія Костусєва. Народився 16 вересня 1980 року. Депутат Верховної Ради України VIII скликання від "Блоку Петра Порошенка", знаний своїми неадекватними витівками та зміною політичних поглядів - залежно від правлячої політичної сили.

*  У 2005 році Олексія Гончаренка обрали головою Одеської міської організації партії "Союз". Ця політична сила примітна тим, що утворилася на базі офіційно забороненої Міністерством юстиції Кримської партії. Згодом партійці утворили відомий "Русский блок", який був одним із тих, хто сприяв анексії Росією Криму. Головним успіхом діяльності Гончаренка стало недопущення приватизації Одеського припортового заводу. Згодом Одеська обласна та міська організації партії "Союз" влилися в Партію регіонів як головну опозиційну силу. У складі Партії регіонів Гончаренко був обраний до Одеської міської ради.

* Вся політична кар’єра Олексія Гончаренка супроводжувалася гучними політичними заявами з явним проросійським змістом. Наприклад, він активно відстоював російськомовну політику в одеському регіоні; виступав проти дубляжу іноземних фільмів українською мовою. З цією метою в Одесі біля кінотеатрів з’являлися агітаційні намети. Під час передвиборних кампаній одеський політик активно використовує георгіївську стрічку на своїх агітнаметах. Але вже трохи пізніше, змінивши політичну орієнтацію разом із депутатом Верховної Ради України Юлієм Мамчуром, Гончаренко нагородив турецького пілота, який збив російський літак у небі над Сирією, символічним орденом. А під час свого візиту до Ради Європи влаштував скандал своєю футболкою з написом "Путін = Гітлер". За це йому навіть відключили мікрофон. Однак сьогоднішня проукраїнська позиція Гончаренка не заважає йому з’являтися в ефірах прокремлівських телеканалів, де він нібито "відстоює інтереси України".

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?