Все, що треба знати. Шкіряк

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про радника міністра внутрішніх справ України Зоряна Шкіряка.

* Сьогодні Зорян Шкіряк – у центрі подій: він став радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, бере активну участь в гучних політичних справах і є затятим прихильником здорового способу життя.

Шкіряк Зорян Несторович виглядає старшим за свої роки, хоча він досить молодий – народився 14 листопада 1970 року в Ужгороді в родині медиків.

* Про такого персонажа на політичній арені, як Зорян Шкіряк, українці заговорили, коли він на посаді в.о. глави ДСНС полетів евакуювати співвітчизників з Непалу після землетрусу. Правда, через 5 днів після лиха і зі своєю цивільною дружиною Катериною Храмовою на борту військового літака, яка в ДСНС не працює. Сам Шкіряк пояснив, що присутність Храмової обумовлено її знаннями "східних практик" та "громадянською позицією". "Відрядження" тривало 7 днів замість передбачених 1,5 доби, і обійшлося державі в 6 млн грн. Після "індійських канікул", як прозвали рятувальну операцію в народі, Шкіряк пішов у відставку.

* 20 вересня 2016 року під час пожежних навчань з нагоді Дня Рятувальника колишній голова ДСНС Зорян Шкіряк кинув непогашений недопалок у суху траву на узліссі, створивши пожежонебезпечну ситуацію.

* Є один дуже цікавий факт у біографії Зоряна Несторовича, про який широко не відомо. Шкіряк Зорян Несторович, 1970 року народження, в 1986 році два рази поставав перед судом – перший раз за хуліганство, другий – за грабіж. Більше того, в базі МВС людина з таким прізвищем значиться як кримінальний авторитет, пов'язаний з керівництвом групи "Лівобережна". Цьому бандформуванню приписували контроль над кількома ринками столиці, зокрема, ринком "Троєщина". Чи міг 16-річний Зорян Шкірян входити в організовану злочинну групу – невідомо. Однак, судячи з запаморочливої та швидкої кар'єри, нічого виключати не можна.

* Зорян Шкіряк міг би і далі грати роль кристально чесного політика, якби не інцидент, що стався в 2013 році. У той час політик був довіреною особою народного депутата Дмитра Йосиповича Андрієвського з фракції "Батьківщина". Отже, Зорян Несторович не пройшов перевірку на чесність від програми "Гроші". Журналісти вирішили дізнатися, чи можна "просунути" закон до парламенту і скільки це коштує. Вони попросили пролобіювати Шкіряка законопроект про ЖКГ від громадського діяча Тетяни Монтян. Політик виявився досвідченим у цій справі і погодився, назвавши ціну в 5 тис. дол. До речі, цікавий факт, готельний номер в Парижі, де любить відпочивати Дмитро Андрієвський за випадковим збігом теж коштує 5 тис. дол. за ніч. Мабуть, Шкіряк працював, щоб його "роботодавець" міг відпочити…

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?