Все, що треба знати. Супрун

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй новій рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про виконувача обов`язки міністра з охорони здоров`я України Уляну Супрун.

* Уляна Супрун у 2016 році призначена виконувачем обов'язки міністра охорони здоров'я України. Супрун народилася 1963 року у Детройті, США. Згодом здобула фах лікаря-радіолога, жила та працювала у США.

Восени 2013 року разом із чоловіком Марком вирішила переїхати до України. Відтак під час революції була в Києві на Майдані.

* Що спільного між охороною здоров'я, НБУ і Мінфіном? Виявляється, всі ці органи роблять одну і ту ж добру справу, а саме – медичну реформу. Національний банк недавно чітко і однозначно підтримав в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун. У заяві центрального банку країни підкреслюється, що "Уляна Супрун є справжнім реформатором".

* Судячи з усього, ще цілий ряд міністерств і відомств готуються висловити рішучу підтримку Уляні Супрун, проти якої нібито "розв'язана брудна, але потужна інформаційна кампанії по дискредитації". Звичайно, непідготовленій людині, яка не знайома з місцевими реаліями і не має довідки про стан на обліку в психдиспансері, досить важко зрозуміти, чому НБУ і Мінфін висловлюють підтримку людині, якій навіть Верховна Рада не довіряє – кандидатуру американської волонтерки навіть не вносять на затвердження до парламенту. Марно. Голосів все одно не набере.

* Все почалося з заяви директора київського Центру серця Бориса Тодурова, який констатував, що МОЗ проводить політику відвертого геноциду по відношенню до громадян України. І він має повне право так стверджувати, оскільки йому – Тодурову – а не Супрун доводиться пояснювати пацієнтам, чому вони повинні вмирати через відсутність бюджетних грошей. Відомий лікар-кардіолог просто констатував факти, чим викликав напад неконтрольованої люті у дочки ветерана руху ОУН-УПА-Уляни Супрун.

* Другий за значимістю крок нещадного реформатора від медицини – сміливе і дуже своєчасне рішення про "свідчення зі зміни статі", прийняте МОЗ. Раніше сфера відрізання деяких зайвих речей була взагалі не врегульована. Різали, як то кажуть, по живому, без всяких свідчень.

* І, зрештою, МОЗ вирішило проводити абсолютно прозору політику із закупівлі ліків, в результаті чого вони або зникли, або подорожчали в 10-12 разів, або ж підлягають заміні корисними і дуже перспективними грибами. Що ще треба цим кардіохірургам, онкологам та іншим "паразитам, що присмокталися до бюджету нації"?..

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?