Депутат від БПП Побер кнопкодавив 17.01.2017

Загрузка плеера...

Кнопкодави в нашій Раді були, є і, напевно, залишатимуться. Усі запевнення можновладців про те, що вони активно борються з цим ганебним явищем, поки залишаються словами.

Хтось із депутатів свою поведінку зовсім не коментує, тікаючи від ЗМІ, а хтось виправдовується тим, що закон порушує в ім’я України.

Та чи можна виправдовувати злочин? А кнопкодавство є злочином, оскільки порушує статтю 84 Конституції України, яка проголошує: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто".

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Кнопкодави в Раді" показуватиме кожний факт кнопкодавства у вищому законодавчому органі нашої держави: хто, коли і заради чого порушує Основний закон України.

Народний депутат (фракція "Блок Петра Порошенка"), голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ігор Побер кнопкодавив на пленарному засіданні 17 січня 2017 року під час голосування за проект Постанови №4261 про встановлення Дня українського добровольця.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?