Все, що треба знати. Данилюк

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй новій рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про міністра міністра фінансів України Олександра Данилюка.

* 17 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко указом №598/2014 назначив Олександра Данилюка представником Президента України в Кабінеті Міністрів. Данилюк розглядався Петром Порошенком на посаду замголови АП для курування реформ, але був призначений в Кабмін. Тепер Данилюк буде домовлятися з МВФ про кредити.

* З вересня 2010 року Олександр Данилюк очолював Координаційний центр з впровадження економічних реформ. Координаційний центр напряму знаходиться під патронатом голови АП Сергія Льовочкіна. Був навіть радником президента Януковича, допоки Турчинов не звільнив його з посади.

* Відповідно декларації, в 2015 році пан Данилюк заробив 177 тис. 985 грн, з яких зарплата склала 177 тис., а 985 грн – це подарунки, призи, виграші. Також у власності Данилюка знаходяться земельна ділянка та житловий будинок. Як не дивно, у членів родини Данилюка доходів в 2015 році не було.

* В 2015 році стало відомо, що Данилюк є власником двох офшорних компаній. Британський реєстр юридичних осіб вказує, що, не дивлячись на роботу в АП, Данилюк продовжував значитися директором двох зареєстрованих у Великобританії компаній – Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP. Данилюк спростовував наявність у нього цих офшорів, але якось невпевнено…

* Попри наявність двох офшорів, у декларації Данилюка про доходи за 2014 рік жодного слова про отриманих з-за кордону гроші. У декларації-2015 вже сказано про більш ніж 11 тис. фунтів закордонного доходу, які цілком могли бути результатом угоди, укладеної із залученням півмільйонного кредиту.

* На користь Данилюка грає хоча б те, що він людина західного мислення – навчався в Америці, працював у Британії. І, на відміну від Гройсмана, знає англійську. У цій справі це дуже важливо…

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?