Все, що треба знати. Пашинський

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй новій рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про народного депутата України, члена фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

* Сергій Володимирович Пашинський – народний депутат України від "Народного фронту", голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

18 лютого 2014 року на Майдані протестувальники зупинили автівку "Хонда", в багажнику якої виявили снайперську гвинтівку. Невдовзі з'явився Пашинський, який допоміг водію залишити місце події, сівши до нього в машину. Фактів використання цієї зброї проти мітингувальників та проти правоохоронців поки що не виявлено.

* Рух "Чесно" 14 жовтня 2014 року зафіксував на фотокамеру порушення Пашинським 84 статті Конституції України (кнопкодавство).

Поки Пашинський кнопкодавив, відбувалася атака на кондитерську фабрику в Житомирі – подія, яку пов’язують саме з Сергієм Пашинським. "Тітушки" під прикриттям міліції безкарно трощили обладнання та побили працівників фабрики.

* За підрахунками, рейдерський напад на кондитерську фабрику обійшовся в десятки мільйонів гривень. Голова фабрики Ігор Бойко розповідає, що Пашинський намагався відтяти свою частку в "Житомирських ласощах" ще в 2009 році, коли був наближений до Юлії Тимошенко.

* Депутат від народного фронту Сергій Пашинський володіє розкішним маєтком в селі Хлепча Васильківського району Київської області. Загальна площа будинку – 1020 кв. метрів. Це елітне житло, згідно документів, належить дружині Пашинського – Руслані.

* 31 грудня 2016 року підстрелив з пістолета "Глок-19" підприємця Василя Хіміскуса – мешканця Васильківського району Київської області.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?