НАБУ копає під чиновників "Укроборонпрому"

Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України розслідує кримінальні справи стосовно посадових осіб державного концерну "Укроборонпром". Перші підозри щодо цих справ можуть бути оголошені вже у січні. Про це заявив глава НАБУ Артем Ситник.

При цьому чиновник не уточнив, щодо кого саме ведуться розслідування.

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що Міністерство оборони Тайланду розірвало контракт із Києвом на постачання танків "Оплот" через невиконання українською стороною умов договору.

Як написала тайська Bangkok Post із посиланням на головнокомандувача ЗС країни Чалермчаі Сіттісата, армія мала отримати 49 "Оплотів" до жовтня 2017-го року. Поки Україна поставила тільки 20 бойових машин. Тепер Тайланд хоче скоротити закупки української техніки і розглядає можливості придбати танки китайського виробництва.

При цьому на заводі ім. Малишева заявили, що офіційної інформації про розторгнення контракту до них не надходило і підприємство продовжує виконання умов договору. Зараз триває робота з отримання тайським замовником чергової партії бронетехніки.

Нагадаємо, що Україна увійшла до Топ-10 найбільших експортерів озброєнь у світі за підсумками 2011-2015 років. У престижному рейтингу наша держава посіла дев’яте місце, трохи поступившись Італії.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?