2017-й стане роком безперервних політичних скандалів

Загрузка плеера...

Іще не минув перший місяць 2017-го року, а уряд вже не втримав закладений у бюджеті курс гривні. Чого українцям чекати від влади та головного кошторису країни надалі?

Руслан Бортнік, політолог:

"Все параметры бюджета, включая экономический рост – все они не будут выдержаны. Этот бюджет написан в лучшем  случае на три-четыре месяца. До вопроса отставки правительства, которое будет стоять у нас в апреле".

Саме тоді спливе термін річного імунітету уряду Володимира Гройсмана і Кабінет Міністрів має відзвітувати перед парламентом та презентувати свою нову програму.

Олександра Решмеділова, політолог:

"Интересно понаблюдать, как будут вести себя наши законотворцы. Потому что будет период самых интересных торгов. А как раз конец зимы – начало весны максимально удобный период для дестабилизации".

Найзапекліші політичні бої, за прогнозами експертів, розпочнуться під куполом на вулиці Грушевського іще у лютому. Експерти не виключають можливість переформатування парламентської коаліції – повернення до неї "Батьківщини" чи "радикалів", які формально перебувають у парламентській більшості, третій рік поспіль підтримуючи державний бюджет.

Андрій Золотарьов, політолог:

удо-бедно это картельная партия власти доковыляла до года 17-го. Теперь, думаю, запаса прочности нет. Кто-то кого-то обязательно съест. И то, что конфликты будут идти в темпе по несколько серьезных конфликтов в неделю, это в лес не ходи. И в Верховной Раде и в информационном поле будет год непрекращающихся скандалов – коррупционных и не только".

За словами експертів, приблизно у цей же час вирішуватиметься і питання дострокових парламентських виборів. На те, що такі відбудуться у 2017-му році, експерти дають до 70% вірогідності.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?