Кого і чим потішить рік Червоного Вогняного Півня

Загрузка плеера...

Що віщують нам зірки у 2017-му? Про це розповість телеканал NewsNetwork і астролог Анна Ігнатченко.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Овнам в 2017 году будет проще всего уловить тенденции Огненного Красного Петуха. Потому что их стихия огненная, и они большие друзья".

На представників цього знаку з початку року чекають цікаві зустрічі та події. Покращення фінансового становища теж не забариться, як і визнання вашого таланту та професіоналізму. Хоча навесні Овнам доведеться запастися терпінням, проявити наполегливість і працьовитість. Тоді винагорода сама вас знайде. 2017-й подарує Овнам і багато романтики.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Практичный Телец сначала может немного напрячься от энергии взбалмошного Петуха, но у него все получится".

Початок 2017-го для Тельців буде злегка нервовим. Однак справи налагодяться, якщо ви будете щирими у своїх намірах, як вдома, так і на роботі. Літо принесе багато приємних сюрпризів. У стосунках вам доведеться бути терплячими. У цей час просто намагайтеся зрозуміти того, кого любите. Тоді друге півріччя буде сповнене гармонії та романтики.

Близнюкам зірки віщують активний рік із самого початку, особливо на роботі. А от у стосунках у цей час сварок не уникнути. Однак дипломатичність, яка властива повітряним знакам, допоможе усе залагодити. Навесні та влітку не ловіть гав, удача буде просто переслідувати вас. Ближче до кінця року самотнім Близнюкам варто подумати про створення сім’ї, а тим, хто у шлюбі, доля може зробити приємний сюрприз.

Раків амбітний Червоний Півень спочатку випробує, кажуть астрологи. Якщо представники цього знаку достойно пройдуть іспит долі взимку, то навесні винагорода не забариться. Найбільш проблемним у стосунках стане перший квартал 2017-го. Натомість зірки радять подумати про інвестиції – тут вам однозначно пощастить.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Огненным Львам Петух поможет достичь поставленных целей. Он поможет им блистать, громко заявить о себе в 2017 году".

Левам початок року принесе конфлікти та інтриги. Вам доведеться запастися терпінням, бо все налагодиться всередині весни. Влітку вдалий час для змін, укладання угод та втілення нових ідей. На "любовному фронті" у Левів весь рік буде спокійно. У 2017-му варто подумати про придбання нерухомості.

Тим, хто народився під знаком Діви Вогняний Червоний Півень подарує вдалий, хоча і спокійний рік, як у професійному, так і сімейному плані. Гармонія і тепла сімейна атмосфера запанують у вашому домі. На вас чекає багато подорожей та цікавих знайомств, які потім стануть у пригоді та допоможуть у кар’єрі.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Весов в 2017-м году ждет успех и любовь".

З фінансової точки зору рік вельми вдалий, хоча на роботі Терезам доведеться проявити стриманість і мудрість. Тут ваш партнер обов’язково підставить своє надійне плече. Терези, які мріяли про квартиру або залізного коня, цього року можуть не зволікати.

2017-й із перших днів потішить Скорпіонів покращенням їх матеріального становища. Майже весь рік представники цього знаку будуть на гребені фінансового щастя. Весна стане активною порою для поїздок і подорожей. У цей час зірки віщують, що на вас чекає кохання далеко від дому або з людиною здалеку, можливо з іноземцем або творчою особистістю.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Огненный Петух симпатизирует Стрельцам, поэтому год для них будет ярким, незабываемым, ознаменуется путешествиями по миру. Может быть, кто-то из Стрельцов попадет в ту страну, о которой очень долго мечтал".

Гармонія в сім’ї і в особистому житті стане віддушиною для Стрільців у 2017 році. У травні приємні родинні клопоти забиратимуть увесь час. Але не забувайте і про трудові будні. Чесно виконана праця принесе Стрільцям плоди на початку літа та восени.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Для Козерогов 2017 год будет годом социального и духовного роста".

Для представників цього знаку 2017-й розпочнеться з активної роботи та налагодження нових цікавих контактів. Однак протягом усього року вам доведеться шукати баланс між успішною професійною діяльністю і сім’єю. Намагайтеся приділяти більше уваги близьким – тоді ситуація швидко нормалізується.

Водолії будуть вельми успішними у 2017 році. Нарешті ваші старання принесуть бажаний результат. Ба більше, в активних і трудолюбивих Водоліїв буде шанс обійняти керівну посаду. Велике і світле почуття обов’язково прийде до багатьох представників цього знаку. Службовий роман може перерости у міцний союз.

Анна Ігнатченко, астролог:

"Для Рыб 2017 год станет важной вехой в жизни. Они могут встретить свою вторую половинку. Те, кто уже в браке, могут обзавестись детками".

Для Риб рік почнеться зі злетів і падінь. Але якщо ви будете контролювати свої емоції, тоді отримаєте достойну винагороду. З квітня починаються фінансові успіхи: можливе кількаразове підвищення зарплати.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?