"Фронтовик" Кремінь кнопкодавив 17.11.2016

Загрузка плеера...

Кнопкодави в нашій Раді були, є і, напевно, залишатимуться. Усі запевнення можновладців про те, що вони активно борються з цим ганебним явищем, поки залишаються словами.

Хтось із депутатів свою поведінку зовсім не коментує, тікаючи від ЗМІ, а хтось виправдовується тим, що закон порушує в ім’я України.

Та чи можна виправдовувати злочин? А кнопкодавство є злочином, оскільки порушує статтю 84 Конституції України, яка проголошує: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто".

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Кнопкодави в Раді" показуватиме кожний факт кнопкодавства у вищому законодавчому органі нашої держави: хто, коли і заради чого порушує Основний закон України.

Народний депутат (фракція "Народний фронт"), голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь кнопкодавив 17 листопада 2016 року під час голосування за проект постанови "Про внесення змін до календарного плану проведення п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання".

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?