Бєланов vs Марадона: битва за "Золотий м’яч"

Загрузка плеера...

До 1994 року найвідомішу особисту нагороду у світі футболу – "Золотий м’яч" від журналу "France Football" – могли отримати лише гравці з Європи. Саме тому легендарний аргентинець Дієго Марадона або ж "Король футболу" Пеле не мають цього призу у своїх величезних колекціях. Втім, читачі французького спортивного видання шкодують про те, що не побачили їх з трофеєм у руках, і готові навіть відібрати приз у нашого співвітчизника Ігоря Бєланова.

Мова йде про голосування на сайті журналу під назвою: "Хто був гідний "Золотого м’яча", але його не отримав". Згідно з результатами, у 1986 році кращим футболістом мав стати герой чемпіонату світу Дієго Марадона. Але нагорода дісталася "динамівцю", який допоміг своїй команді вдруге в історії тріумфувати у Кубку володарів Кубків. Деякі ЗМІ одразу ж зробили висновок, що редакція видання може позбавити українця "Золотого м’яча" і віддати його аргентинцеві.   

Що цікаво, дізнавшись про це, Ігор Бєланов аж ніяк не засмутився і навіть заявив, що радий віддати трофей Марадоні, а не кому-небудь іншому. Якщо ж серйозно, то напередодні Нового року комусь просто захотілося пожартувати. Бєланов – одесит, і з почуттям гумору у нього все добре. А "Золотий м’яч" залишиться в Україні – нехай вже не ображається сеньйор Дієго.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?