"Українські шерифи" вибули з боротьби за "Оскар"

Загрузка плеера...

На жаль, Україна вчергове залишилася за бортом оскарівської номінації "Кращий фільм іноземною мовою". Документальна стрічка "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука не увійшла до шорт-листу, оголошеного Американською кіноакадемією.

Цього разу, на відміну від ситуації з "Поводирем" Олеся Саніна, усі критики погоджуються, що нічого кращого ми запропонувати не могли. Фільм вже отримав Гран-прі кінофестивалю у Амстердамі. Його, здавалося б, простий сюжет насправді демонструє усю глибину змін, яких зазнала країна за останні три роки. Це не просто історія двох жителів Старої Збур’ївки Херсонської області, які вирішили самостійно навести порядок у селі. Це картина українського суспільства, у якому єдність поєднується з розбратом, а трагедії обговорюють за буденними справами.

Американці, як бачимо, задум режисера не оцінили. Що цікаво, до шорт-листу не потрапив і один з головних претендентів на перемогу за версією преси – стрічка "Джульєтта" Педро Альмодовара, у якого в колекції вже є дві статуетки "Оскар". Тепер головним фаворитом називають німецький фільм "Тоні Ердманн".    

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?