МВС активно розслідує стрілянину в Княжичах

Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків голови Національної поліції Вадим Троян заявив, що зараз відбувається активна співпраця правоохоронних органів у розслідуванні перестрілки в Княжичах Київської області.

При цьому чиновник наголосив, що жодних суперечок між правоохоронцями немає. Наразі аналізуються всі "документи, журнали, інструкції, накази, якими керувалися співробітники під час операції".

Слід зазначити, що у понеділок, 5 грудня, на Майдані Незалежності відбувся мітинг, учасники якого вимагали відставки міністра МВС Арсена Авакова. За словами учасників акції, останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння, став саме розстріл поліцейських у Княжичах.

Крім того, стало відомо, що у парламенті зареєстровано проект постанови про відставку глави МВС через самоусунення від виконання повноважень. Сам Аваков висловив упевненість у тому, що ця постанова не дасть жодного результату.

Нагадаємо, у ніч на неділю, 4 грудня, у Київській області в селищі Княжичі під час спецоперації сталася перестрілка між співробітниками державної охорони та поліцейським спецназом.

У результаті інциденту загинули двоє співробітників держохорони, двоє поліцейських, розвідник і співробітник спецпідрозділу КОРД.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?