Новий мистецький простір з’явився в серці столиці

Загрузка плеера...

В серці столиці України з’явився новий мистецький простір ART UKRAINE gallery. Це новий культурний майданчик, який є продовженням багаторічної праці команди професійних арт-менеджерів під егідою Наталії Заболотної.

Наталія Заболотна, президент ART UKRAINE foundation:

"Ми створили з групою однодумців ART UKRAINE foundation – це громадське об’єднання, яке торуватиме шлях для українського майбутнього, для українського мистецтва у прекрасне майбутнє. Ми будемо продовжувати співпрацю з митцями, з колекціонерами, з вітчизняними арт-локаціями і міжнародними музеями, галереями. Ця локація ART UKRAINE gallery під одним дахом об’єднує бренди ART UKRAINE: наш журнал ART UKRAINE, це ART UKRAINE foundation і власне ART UKRAINE gallery".

Мета творців цієї території сучасного мистецтва – підтримати, популяризувати українську культуру в Україні і за її межами, а також сприяти розвитку креативної індустрії.

Віктор Гріза, заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, співзасновник ART UKRAINE foundation:

"Ми хочемо запропонувати сучасне мистецтво для інтер’єрів, для осель, для життя. Воно повинно вийти із андеграунду лофтових галерей, спілкуватися, встановлювати діалог зі своїми поціновувачами. Хай їх буде більше. Тому можливо ця локація – це розумний компроміс між тим, що продукує сучасне мистецтво і що затребувано у суспільстві".

Відкриття новоствореного арт-простору ART UKRAINE gallery відбулося презентацією виставки одеського художника Степана Рябченка "Віртуальна міфологія", яка триватиме приблизно місяць.

Степан Рябченко, медіа-художник, архітектор  м. Одеса:

"Эта выставка – это мини-ретроспектива, потому что она объединяет разные серии работ, которые я создавал на протяжении многих лет. Все они связаны одной темой: создание своего мира со своими героями, образами, идеями, которые живут по свои законам. Хотелось бы этой выставкой подарить людям радость, надежу и обратиться к теме созидания".

ART UKRAINE gallery – це не тільки мистецький простір, але й місце презентацій суспільних ініціатив, культурних комунікацій. Саме тому на час виставки робіт Степана Рябченка діятиме й освітня програма для дорослих і дітей, де можна буде почути про найрізноманітніші аспекти міфу.

Наталія Заболотна, президент ART UKRAINE foundation:

"Саме ця виставка – це перший проект, який ми відкриваємо. Простір ART UKRAINE gallery відкрився виставкою "Віртуальна міфологія" молодого українського художника Степана Рябченка. Я його називаю художником майбутнього".

Тут кожен прочитає щось своє. Платформа ART UKRAINE відкрита до діалогу з суспільством у будь-яких профільних напрямках – виставковому, аналітичному, просвітницькому тощо. Серед глобальних цілей Фундації – створення повноцінного Музею сучасного мистецтва.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?