Чемпіони Європи не впоралися з Мексикою

Незважаючи на статус товариського турніру, Кубок Конфедерацій зазвичай аж ніяк не позбавлений яскравого видовища. Вже у другому матчі цьогорічного розіграшу збірні Португалії та Мексики влаштували перестрілку, в якій кращого виявити так і не змогли.

Чемпіони Європи забили вже на 21-ій хвилині стараннями Пепе, але арбітр звернувся за допомогою до відео-рефері і скасував взяття воріт через офсайд. Це був вже не перший випадок, коли новітні технології відновили справедливість у принциповому поєдинку. Роналду та компанія не знітилися і вийшли вперед вже за всіма правилами – своє ім’я на табло записав Куарежма після розкішного асисту Кріштіану.

Ще до перерви рівновагу відновив Чічаріто Ернандес, на рахунку якого вже 48 голів за збірну – абсолютний рекорд для Мексики. А у другому таймі всі ключові події сталися на останніх хвилинах. Спочатку Седрік не без допомоги рикошету знову схилив шальки терезів на бік португальців. І вже у компенсований час Ектор Морено поставив крапку у зустрічі – 2:2.

Цікаво, що Кріштіану Роналду проігнорував прес-конференцію після матчу. За офіційними даними, капітана чемпіонів Європи оглядали лікарі через скаргу на біль у коліні. Втім, журналісти підозрюють, що володар "Золотого м’яча" просто не хотів спілкуватися на тему свого можливого переходу з "Реалу" до "Манчестер Юнайтед".