Світоліна на нервах дісталася чвертьфіналу

У матчі четвертого кола Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українці Еліні Світоліной довелося демонструвати дива витримки. Наша співвітчизниця боролася за вихід до чвертьфіналу з головною сенсацією турніру – хорваткою Петрою Мартіч, яка займає місце наприкінці третьої сотні світового рейтингу.

Початок матчу залишився за спортсменкою з Балканів. Одного брейку вистачило Мартіч для того, аби виграти партію з рахунком 6:4. На щастя для українських вболівальників, Світоліна внесла необхідні корективи у свою гру і впевнено зрівняла рахунок – 6:3 у другому сеті.

Здавалося, тепер перевага була на боці уродженки Одеси. Втім, Мартіч шокувала суперницю, довівши рахунок до загрозливих 5:2 на свою користь. Саме в цей момент українка довела, що недарма стала шостою ракеткою світу. Світоліна виграла п’ять геймів поспіль і переможно скинула руки догори. Після матчу Еліна зізналася, що боролася не лише з опоненткою, але й з травмою. Втім, пошкодження не має завадити їй продовжити шлях турнірною сіткою. Наступна суперниця – Сімона Халеп, яку вважають найбільшою фавориткою змагань.