Світоліна розпочала похід за першим "Шоломом"

У вівторок на корти паризького центру "Ролан-Гаррос" вийшли наші головні надії – Еліна Світоліна та Олександр Долгополов. Українці змогли порадувати вболівальників: Саша у трьох сетах розібрався з аргентинцем Карлосом Берлоком, а п’ята сіяна помстилася казашці Ярославі Шведовій за поразку на "Вімблдоні" – 6:4, 6:3. Після вильоту Анжелік Кербер букмекери вважають Світоліну претендентом номер два на титул після Сімони Халеп.

Окрім наших співвітчизників, свої матчі першого кола провели фаворити чоловічого одиночного розряду. Лідер світового рейтингу Енді Маррей не без проблем пройшов росіянина Андрія Кузнєцова. Британець виграв перший сет, але дозволив супернику зрівняти рахунок. Після цього Маррей розізлився і в наступних двох партіях віддав опоненту лише два гейми – 6:4, 4:6, 6:2, 6:0.

Станіслас Ваврінка до Парижа приїхав одразу після переможного турніру у Женеві. Втома давалася взнаки: дуель з Йозефом Коваликом вийшла складнішою, аніж очікувалося. Втім, проблеми у Супер-Стена могли виникнути лише у другому сеті. Ковалик зміг перевести партію у тай-брейк, але фортуна у тенісній лотереї посміхнулася Ваврінці. Зрештою, швейцарець оформив перемогу 6:2, 7:6, 6:3.