В одному пострілі від медалі

Третій етап Кубку світу з біатлону у чеському Нове Место завершувався гонками з масовим стартом. Порадувати українських вболівальників вдалося 25-річному тернополянину Дмитру Підручному. Наш спортсмен фінішував п’ятим, обійшовши навіть легендарного норвежця Уле Айнара Бйорндалена.

Підручний пройшов три вогневих рубежі без жодної помилки і не поступався своїм опонентам у темпі проходження дистанції. На жаль, на останній стрільбі стоячи Дмитро все ж допустив промах і змушений був бігти на коло штрафу. Через це йому не вдалося поборотися за перемогу. Українець фінішував у групі переслідувачів, одразу після чеха Онджея Моравеца.

Тріумфатором гонки став непереможний француз Мартен Фуркад. Маючи у своєму пасиві один промах, "новий король біатлону" заввиграшки випередив усіх суперників і укріпив лідерство у загальному заліку Кубка світу. Дмитро Підручний завдяки своєму успіху піднявся у топ-20. Сергій Семенов, який також брав участь у мас-старті і фінішував 17-им, займає 27-ий рядок. Наступний етап відбудеться у німецькому Оберхофі вже після Нового року.